Biz Kimiz

Binamız ilham alıyor işlevi ve güzelliği dengelemenin zorluğu.

18+

Yıllık Deneyim

126+

Mutlu Müşteri

224+

Tamamlanan Proje

16+

Tasarım Ödülleri

Karakoca Yapı, İstanbul’un önde gelen müteahhitlik firmalarından biridir ve iç mimari, mühendislik ve mimarlık alanlarında uzmanlaşmış bir ekiple birlikte prestijli konut projeleri gerçekleştirmektedir. İstanbul’un dinamik ve gelişen konut sektöründe önemli bir oyuncu olarak, Karakoca Yapı, kaliteli ve estetik çözümler sunan projeleriyle tanınmaktadır.

Her projede özenle tasarlanmış iç mimari detaylarla müşterilerine konforlu ve modern yaşam alanları sunmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda mühendislik ve mimarlık alanındaki uzmanlığı sayesinde, projelerini güçlü ve dayanıklı yapılar olarak inşa ederken, şehrin mimari çizgisine uyumlu çözümler sunmaktadır.

Neler Yapıyoruz?

Uzmanlığınız

Mimarlık

Karakoca Yapı Mimarlık Hizmetleri, uzman mimarlık ekibiyle modern, işlevsel ve estetik yapılar tasarlamak ve inşa etmek için profesyonel hizmetler sunmaktadır.

İç Mimarlık

Karakoca Yapı İç Mimarlık Hizmetleri, mekanların kullanıcı dostu, ergonomik ve estetik açıdan çekici olmasını sağlamaktadır.

Mühendislik

Karakoca Yapı Mühendislik Hizmetleri, yapıların planlama, tasarım ve inşa aşamalarında müşterilere kapsamlı destek sağlar.